Založ si blog

Hegeromatovičova vláda chce Ukrajine darovať 11 slovenských stíhacích lietadiel MiG-29

Tie prapodivné indivíduá z hegeromatovičovej vlády nás ako Slovenskú republiku priamo zatiahli do rusko-ukrajinského vojenského konfliktu a tým priamo ohrozili bezpečnosť Slovenskej republiky a bezpečnosť občanov Slovenskej republiky.

Hegeromatovičova vláda rokuje o možnosti presunu slovenských stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu.

Uskupenie týchto prapodivných individuí z hegeromatovičovej vlády ja nikdy nebudem nazývať vládou Slovenskej republiky, aj keď na papieri ňou žiaľ od marca 2020 sú (Kto ich bol schopný voliť???). Ale tieto prapodivné indivíduá neobhajujú národno-štátne záujmy Slovenskej republiky, tak ja ich vládou SR nikdy nenazvem. Ja uskupenie týchto prapodivných indivíduí nazývam hegeromatovičova vláda, pre mňa to nie je vláda Slovenskej republiky.

Hegeromatovičova vláda je v podstate niečo ako zložka veľvyslanectva USA na Slovensku. Rovnako ako tá osoba menom Čaputová.

Momentálne zo strany hegeromatovičovej vlády prebiehajú rokovania s krajinami NATO a Spojenými štátmi o tom, ktorý zo západných partnerov bude schopný zabezpečiť bezpečnosť vzdušných hraníc Slovenskej republiky.

Dnes majú vzdušné sily Slovenska 11 stíhacích lietadiel MiG-29. Hegeromatovičova vláda chce všetkých týchto 11 slovenských stíhacích lietadiel MiG-29 darovať Ukrajine.

MiG-29 je dvojmotorové viacúčelové stíhacie lietadlo navrhnuté v Sovietskom zväze.

Prapodivné indivíduá z hegeromatovičovej vlády. Foto: Screenshot z videí na YouTube

Počasie brzdí ruskú armádu. Zatiaľ. Od pondelka sa, ale výrazne oteplí. Budúci týždeň môžme očakávať obrovskú ruskú ofenzívu na Donbase. A ona aj nastane. Od pondelka sa výrazne oteplí…

20.04.2022

Dnes bol na východe Ukrajiny rozsiahly dážď. Z dôvodu počasia sa na fronte toho veľa nedialo. Ruská armáda sa dnes do ofenzívy moc nehrnula. Terén bol dnes po daždi rozmočený a nevhodný na rozsiahlu ofenzívu. Ruská armáda už čaká len na zlepšenie počasia a vysušenie a stvrdnutie pôdy a potom sa s obrovským množstvom vojakov (200 000), tankov a bojových vozidiel [...]

Ukrajinský prápor Azov priznal prehru v Mariupoli

20.04.2022

Militanti ukrajinského práporu Azov priznali, že im zostáva už len pár hodín, možno dní, keďže vojenské sily Ruskej federácie niekoľkonásobne prevyšujú ich počet. Výzva ukrajinských nacionalistov z práporu Azov bola zverejnená na telegrame ukrajinského novinára Dmitrija Gordona. „Možno nám zostáva len pár dní alebo možno hodín. Nepriateľské zoskupenie je [...]

Robert Fico, rokovanie vlády

Hrabko: Fico nikdy nemal ústavnú väčšinu, aj tak ústavu dokázal meniť

13.07.2024 07:38

V minulosti podľa publicistu Fico opakovane dokázal väčšinu potrebnú na odsúhlasenie ústavnej zmeny dosiahnuť rokovaniami s opozíciou.

F-16, stíhačky, F16, armáda, letectvo

ONLINE: Kyjev chcel stovky, príde ich niekoľko. Príchod F-16 na Ukrajinu je komplikovaný

13.07.2024 07:30, aktualizované: 10:30

Kyjev v lete konečne dostane stíhačky F-16, ale v oveľa menšom počte, ako dúfal, uvádza agentúra Bloomberg.

medved melon kosice tasr

Špeciálne melóny, mrazené vývary, nanuky či zmrzliny. Zvieratá v zoo počas horúčav dôkladne ochladzujú

13.07.2024 07:00

Do ľadových pochúťok pridávajú zvieratám v „pekelných“ horúčavách maliny, melón aj čučoriedky.

oliver1

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 265942x
Priemerná čítanosť článkov: 5018x

Autor blogu

Kategórie