Založ si blog

Kauza „Čaputová a skazené potraviny“. Čaputová chce skazenými „potravinami“ kŕmiť aj malé deti na Slovensku

Čaputová prišla 31.marca 2022 s iniciatívou, ktorú môžeme nazvať aj „skazené potraviny pre občanov SR

31.marca 2022 Čaputová povedala toto:„Treba prijať usmernenie, ktoré by pomohlo, aby potraviny, ktoré tvoria 60 až 80 percent z prebytkových potravín ako pečivo, ovocie a zelenina (pozn.: čiže skazené potraviny po záruke ako plesnivé pečivo, hnilé ovocie a zelenina …) mohli obchodné reťazce darovať,“povedala Čaputová s tým, že „mnohé obchodné reťazce tieto potraviny neposkytujú na darovanie, keďže sa radia medzi rizikové, vzhľadom na ich trvanlivosť.“

A čo si vlastne tá Čaputová myslí, že skazené „potraviny“ po záruke ako pečivo, ovocie a zelenina, sa medzi rizikové radia len tak pre nič, za nič alebo čo? Tieto menované skazené „potraviny“ po záruke sa kvôli ich krátkej trvanlivosti radia medzi rizikové preto, lebo ich konzumácia môže byť smrteľná! Veď ide v podstate o biologický toxický jedovatý odpad!

Dokonca sa Čaputová vyslovila, že takéto „potraviny“ by sa mali dávať aj rodinám s malými deťmi! Čiže Čaputová chce skazenými potravinami kŕmiť aj malé deti na Slovensku!

Čaputová sa vyslovila, že: „Tieto prebytkové potraviny (pozn.: skazené potraviny po záruke, v podstate ide o biologický toxický odpad) by mali dostávať predovšetkým mladí ľudia alebo deti, rodičia samoživitelia a tiež osamelo žijúci dôchodcovia,“ povedala Čaputová.

Čaputová chce skazenými „potravinami“ kŕmiť aj malé deti na Slovensku, ktoré ako deti ešte nemajú taký silný organizmus, ale ona dospelá osoba Čaputová (má 48 rokov), by určite nikdy skazené „potraviny“ nejedla, keďže dospelá osoba Čaputová, ktorá ako ju poznáme z jej mediálnej prezentácie „má samú seba veľmi rada“, by určite nebola ochotná poškodiť svoje zdravie jedením skazených „potravín“ po záruke, ale malým deťom už tie skazené „potraviny“ na jedenie ponúka!

Skazené potraviny pre ľudské telo sú to isté ako jed, ktorý človeka otrávi!

Skazené potraviny sú dobré maximálne tak ako biologické hnojivo. Veď ešte aj svine by to vyhrnuli z válova a nežrali by to.

O kauze „Čaputová a skazené potraviny“ som písal aj v predchádzajúcom článku:

Keď sa potravín čo i len mierne „dotkne“ pleseň alebo hniloba, nepomôže túto časť odrezávať alebo odstraňovať ale je to potrebné okamžite celé vyhodiť.

Skazené potraviny po záruke? NIKDY TO NEJEDZTE A OKAMŽITE TO VYHODŤE!!!

„NIKDY NEJEDZDTE SKAZENÉ POTRAVINY PO ZÁRUKE. SKAZENÉ POTRAVINY PO ZÁRUKE SÚ PRE ĽUDSKÉ TELO TO ISTÉ AKO JED, KTORÝ ČLOVEKA OTRÁVI.“

Počasie brzdí ruskú armádu. Zatiaľ. Od pondelka sa, ale výrazne oteplí. Budúci týždeň môžme očakávať obrovskú ruskú ofenzívu na Donbase. A ona aj nastane. Od pondelka sa výrazne oteplí…

20.04.2022

Dnes bol na východe Ukrajiny rozsiahly dážď. Z dôvodu počasia sa na fronte toho veľa nedialo. Ruská armáda sa dnes do ofenzívy moc nehrnula. Terén bol dnes po daždi rozmočený a nevhodný na rozsiahlu ofenzívu. Ruská armáda už čaká len na zlepšenie počasia a vysušenie a stvrdnutie pôdy a potom sa s obrovským množstvom vojakov (200 000), tankov a bojových vozidiel [...]

Ukrajinský prápor Azov priznal prehru v Mariupoli

20.04.2022

Militanti ukrajinského práporu Azov priznali, že im zostáva už len pár hodín, možno dní, keďže vojenské sily Ruskej federácie niekoľkonásobne prevyšujú ich počet. Výzva ukrajinských nacionalistov z práporu Azov bola zverejnená na telegrame ukrajinského novinára Dmitrija Gordona. „Možno nám zostáva len pár dní alebo možno hodín. Nepriateľské zoskupenie je [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

oliver1

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 246626x
Priemerná čítanosť článkov: 4653x

Autor blogu

Kategórie