Kauza „Čaputová a skazené potraviny“. Čaputová chce skazenými „potravinami“ kŕmiť aj malé deti na Slovensku

13. apríla 2022, oliver1, Nezaradené

Čaputová prišla 31.marca 2022 s iniciatívou, ktorú môžeme nazvať aj „skazené potraviny pre občanov SR

31.marca 2022 Čaputová povedala toto:„Treba prijať usmernenie, ktoré by pomohlo, aby potraviny, ktoré tvoria 60 až 80 percent z prebytkových potravín ako pečivo, ovocie a zelenina (pozn.: čiže skazené potraviny po záruke ako plesnivé pečivo, hnilé ovocie a zelenina …) mohli obchodné reťazce darovať,“povedala Čaputová s tým, že „mnohé obchodné reťazce tieto potraviny neposkytujú na darovanie, keďže sa radia medzi rizikové, vzhľadom na ich trvanlivosť.“

A čo si vlastne tá Čaputová myslí, že skazené „potraviny“ po záruke ako pečivo, ovocie a zelenina, sa medzi rizikové radia len tak pre nič, za nič alebo čo? Tieto menované skazené „potraviny“ po záruke sa kvôli ich krátkej trvanlivosti radia medzi rizikové preto, lebo ich konzumácia môže byť smrteľná! Veď ide v podstate o biologický toxický jedovatý odpad!

Dokonca sa Čaputová vyslovila, že takéto „potraviny“ by sa mali dávať aj rodinám s malými deťmi! Čiže Čaputová chce skazenými potravinami kŕmiť aj malé deti na Slovensku!

Čaputová sa vyslovila, že: „Tieto prebytkové potraviny (pozn.: skazené potraviny po záruke, v podstate ide o biologický toxický odpad) by mali dostávať predovšetkým mladí ľudia alebo deti, rodičia samoživitelia a tiež osamelo žijúci dôchodcovia,“ povedala Čaputová.

Čaputová chce skazenými „potravinami“ kŕmiť aj malé deti na Slovensku, ktoré ako deti ešte nemajú taký silný organizmus, ale ona dospelá osoba Čaputová (má 48 rokov), by určite nikdy skazené „potraviny“ nejedla, keďže dospelá osoba Čaputová, ktorá ako ju poznáme z jej mediálnej prezentácie „má samú seba veľmi rada“, by určite nebola ochotná poškodiť svoje zdravie jedením skazených „potravín“ po záruke, ale malým deťom už tie skazené „potraviny“ na jedenie ponúka!

Skazené potraviny pre ľudské telo sú to isté ako jed, ktorý človeka otrávi!

Skazené potraviny sú dobré maximálne tak ako biologické hnojivo. Veď ešte aj svine by to vyhrnuli z válova a nežrali by to.

O kauze „Čaputová a skazené potraviny“ som písal aj v predchádzajúcom článku:

Chce Čaputová otráviť občanov SR skazenými potravinami?

Keď sa potravín čo i len mierne „dotkne“ pleseň alebo hniloba, nepomôže túto časť odrezávať alebo odstraňovať ale je to potrebné okamžite celé vyhodiť.

Skazené potraviny po záruke? NIKDY TO NEJEDZTE A OKAMŽITE TO VYHODŤE!!!

„NIKDY NEJEDZDTE SKAZENÉ POTRAVINY PO ZÁRUKE. SKAZENÉ POTRAVINY PO ZÁRUKE SÚ PRE ĽUDSKÉ TELO TO ISTÉ AKO JED, KTORÝ ČLOVEKA OTRÁVI.“