Hegeromatovičova vláda chce Ukrajine darovať 11 slovenských stíhacích lietadiel MiG-29

17. apríla 2022, oliver1, Nezaradené

Tie prapodivné indivíduá z hegeromatovičovej vlády nás ako Slovenskú republiku priamo zatiahli do rusko-ukrajinského vojenského konfliktu a tým priamo ohrozili bezpečnosť Slovenskej republiky a bezpečnosť občanov Slovenskej republiky.

Hegeromatovičova vláda rokuje o možnosti presunu slovenských stíhačiek MiG-29 na Ukrajinu.

Uskupenie týchto prapodivných individuí z hegeromatovičovej vlády ja nikdy nebudem nazývať vládou Slovenskej republiky, aj keď na papieri ňou žiaľ od marca 2020 sú (Kto ich bol schopný voliť???). Ale tieto prapodivné indivíduá neobhajujú národno-štátne záujmy Slovenskej republiky, tak ja ich vládou SR nikdy nenazvem. Ja uskupenie týchto prapodivných indivíduí nazývam hegeromatovičova vláda, pre mňa to nie je vláda Slovenskej republiky.

Hegeromatovičova vláda je v podstate niečo ako zložka veľvyslanectva USA na Slovensku. Rovnako ako tá osoba menom Čaputová.

Momentálne zo strany hegeromatovičovej vlády prebiehajú rokovania s krajinami NATO a Spojenými štátmi o tom, ktorý zo západných partnerov bude schopný zabezpečiť bezpečnosť vzdušných hraníc Slovenskej republiky.

Dnes majú vzdušné sily Slovenska 11 stíhacích lietadiel MiG-29. Hegeromatovičova vláda chce všetkých týchto 11 slovenských stíhacích lietadiel MiG-29 darovať Ukrajine.

MiG-29 je dvojmotorové viacúčelové stíhacie lietadlo navrhnuté v Sovietskom zväze.

Prapodivné indivíduá z hegeromatovičovej vlády. Foto: Screenshot z videí na YouTube